Podporuje mojeID

Novinka!

Elektrický hřeben proti blechám FleaZapper za zaváděcí cenu jen 999Kč!

 

objednavky@myfleatrap.cz

Volejte NONSTOP: +420 739 691 601Kupte si myFleaTrap právě TEĎ


Váš domov bez blech přes noc již nebude jen sen!

Nyní akční cena 2499 Kč!

Doprava po celé ČR a SR zdarma!

Garance vrácení peněz při nespokojenosti!!

V nabídce nově i elektrický hřeben na blechy FLEAZAPPER

 

 

Zbavte se blech jednou pro vždy.

Jsou pro Vás blechy nepřekonatelný problém? Znepříjemňují Vám život, schovávají se všude po domě či bytě, v kobercích, v oblečení a ve Vašich domácích mazlíčcích?

Jste na správném místě. Zde Vám nabízíme novinku pro český trh. Jedná se o šetrný a ekologický přístroj se snadným použitím pro odstranění nepříjemných blech. Již nikdy více nebudete muset kupovat drahé chemické prostředky, které jsou i často velmi málo účinné a jejich aplikace je potřeba stále.

Myfleatrap nevyužívá žádné chemikálie! Myfleatrap přitahuje blechy z koberců, nábytku a z Vašich domácích mazlíčků. Po nalákání blechy do lepící pasti již nemá blecha úniku a umírá.

Osvědčené Vědecké výsledky

Na základě Kansas State University patentu a testování v laboratořích se umístil Myfleatrap na 1 první místě v hubení blech. Navíc je Myfleatrap snadno ovladatelný, lehký, bezdrátový, a proto ho můžete použít kdykoliv a kdekoliv.

Pokud se tedy chcete zbavit blech a žít svůj život bez tohoto parazita, tak je pro Vás Myfleatrap ideálním řešením.


AKCE 1+1! Ušetříte 1000,- Kč na Vaší objednávce.

Kupte najednou 2ks myFleaTrap a bude Vám účtována cena pouze 1999,- Kč za kus.


myFleaTrap - proti blechám
Hubení blech - past na blechy
Jedná se o novinku v ČR a jako jediný obchod Vám toto zboží nabízíme exluzivně za zaváděcí cenu. Přístroj využívá jedinečné technologie pomocí níž vyhubí ve Vašem domě blechy a larvy pocházející z Vašich domácích miláčků. Přístroj je ekologický a nepoužívá žádné chemikálie! Akce: sleva z 3499 Kč na 2499 Kč!! pouze na omezenou dobu! Novinka z USA Doprava v ČR i na Slovensko zdarma na dobírku!
naše cena 2 499 Kč

img

YWRlMmFhMT