Podporuje mojeID

JAK MYFLEATRAP FUNGUJE
Jak funguje

 

MyFleaTrap je bezpečné, bezdrátové a vysoce efektivní zařízení, které rychle a efektivně zbaví Váš domov blech.

 

Jak a proč funguje tak dobře?

Bezpečnější a zdravější prostředí pro Vaši rodinu a domácí zvířata - není zapotřebí žádný spray - myFleaTrap pochytá všechny blechy a udrží je mimo Váš domov.


Zkouška KSU

Interní test z prosince 2006:
Ve srovnání s jinými třemi blešími pastmi, myFleaTrap  zachytil v průměru 87% blech.

 

 

 

Vaše domácí past na blechy v noci

myFleaTrap Vás zbaví blech přes noc. Můžete jej umístit do kterékoliv místnosti. MyFlea
Trap má dosah až 12 metrů. V noci můžete nerušeně odpočívat s vědomím, že Váš problém s blechami u Vás doma se brzy vyřeší. MyFleaTrap pochytá blechy přes noc a pak pokračuje dále v chytání blech, jakmile se objeví ve Vaší domácnosti.

Nevyžaduje od Vás žádné úsilí

myFleaTrap je soběstačné zařízení, které za Vás přes noc pracuje bez jakýchkoliv obtíží. Šetří Váš čas, protože se už nebudete muset věnovat chytání blech. MyFleaTrap díky své inteligetní technologi pracuje za Vás.

Bezdrátový, lehký a přenosný

Je přenosný, proto ho můžete mít kdekoliv, kde potřebujete. MyFleaTrap je bezdrátový, lehký, snadno se přenáší a skladuje. Jeho hmotnost a velikost je ideální, proto není žádný problém jej vyndat, když je třeba a zase uskladnit, když udělá svou práci.

Brání blechám, aby se vrátili k Vašemu domácímu mazlíčkovi

MyFleaTrap nejen pochytá blechy u Vás doma, ale také jim brání v návratu do kožichu Vašeho psa nebo kočky, takže ušetříte peníze za léčbu a za drahé protibleší výrobky.

Ekologicky šetrný

Dlouho předtím, než začal boom "zeleného" trendu jsme věřili, že naše produkty proti škůdcům by měly být šetrné k životnímu prostředí a zdravě a bezpečně použitelné pro Vaši rodinu a domácí zvířata.

Naše bleší past přitahuje a zachycuje blechy bez jakýchkoliv chemických látek. Je dodávána se sadou jednorázových lepicích listů. Je to ten nejbezpečnější způsob, jak zbavit Vaši domácnost od nežádoucích škůdců.

Moderní design, který se hodí do každé místnosti

Kromě svého působení v nočních hodinách a snadnému skladování díky své velikosti a hmotnosti, myFleaTrap má také jedinečný design, který jej umožňuje umístit do kterékoliv místnosti, kde jej zrovna potřebujete, aniž by místnost vizuálně narušil.

Jak to funguje - Zásady chytání

myFleaTrap ™ je založen na patentu z Kansas State University # 5231790 a rozsáhlých laboratorních testech. Intenzita a barva osvětlení a vzor osvětlení přitahuje hmyz a uvězní ho na lepicím listu.

Není zapotřebí žádný spray a žádné chemické přísady. Můžete ho jednoduše přes noc nastavit v místnosti a počkat do rána. Bleší past bude přitahovat blechy z podlah, koberců a nábytku.

Snadné použití - Umístění pasti

MyFleaTrap ™ je určen pro použití v interiéru, polouzavřených a uzavřených místech. Má velice snadné použití, nemůžete nic pokazit.

Past přitahuje blechy v místnosti, kde se nachází
Past pracuje nejlépe v zatemněných prostorách

Past funguje efektivněji, když se nachází v blízkosti zdi nebo v rohu, směrem do místnosti

Efektivní světelný paprsek má úhel 160 °

myFleaTrap - inovativní metoda pro lov blech.
Řešený tak, aby byl šetrný k životnímu prostředí a skvěle fungoval.
YjIxMjg1Yz